У Запоріжжі прощаються з теплом: сьогодні офіційно завершують опалювальний сезон. Весна поступово бере своє, і вже 27 березня в місті відключать опалення.
За останні три дні середня температура перевищувала +8°C, а це означає, що в квартирах запоріжців стане трохи свіжіше.
Але роботи для комунальників тільки починаються. Попереду – перевірка тепломереж, гідравлічні випробування та ремонти.
Запланували оновити 11 км труб, замінити три насоси й капітально відремонтувати чотири котли. А ще – встановити тисячу (!) нових запірних арматур.
Тож поки ми радіємо весні, комунальники вже готують систему до наступної зими. Сподіваємось, що з наступним опалювальним сезоном усе буде без проблем.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




