У Запоріжжі спіймали чоловіка, який зберігав наркотики вартістю 9000 доларів

У Запоріжжі поліція знайшла у чоловіка наркотики на понад 360 тисяч гривень (8700 доларів). 27 лютого правоохоронці провели обшук у 45-річного жителя Дніпровського району і вилучили близько 5 кілограмів канабісу.

Крім того, виявили ще й 19 тисяч гривень готівкою. Цікаво, що цей чоловік міг бути причетним до незаконного обігу наркотиків, і вартість вилученого на чорному ринку становить понад 360 тисяч.

Зараз наркотики направили на експертизу, а підозрюваного вже оголосили підозру. Якщо все підтвердиться, йому загрожує до восьми років в’язниці.

Рекомендуємо

Зараз чоловік під домашнім арештом, і цікаво, як це все буде далі. Сподіваємось, правоохоронці з’ясують усі деталі цієї справи.

У Запоріжжі спіймали чоловіка, який зберігав наркотики

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів