У Запоріжжі спіймали відразу трьох наркозлочинців

У Запоріжжі затримали трьох місцевих мешканців, які зберігали у власній оселі 200 – 400 грамів висушених рослин канабісу. Речовини наркотичного походження вилучили та направили на експертизу.

Про це повідомили у прес-службі  ГУНП в Запорізькій області, передає Запоріжжя24. Фігуранти проживали у Заводському та Дніпровському районах міста. Саме там слідчі й проводили обшуки.

Так, вдома у 46-річного жителя Заводського району знайшли 200 грамів канабісу, а 36-річний мешканець цього ж району, окрім канабісу, ще зберігав особливо небезпечний наркотик – метадон.

Рекомендуємо

На горищі будинку 50-річного жителя Дніпровського району вилучили 400 грамів канабісу. Наразі затримані перебувають у слідчому ізоляторі та дають свідчення. Триває досудове розслідування.

Фото:

 

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів