У Запоріжжі сталась аварія, тому частина будинків буде без води

Сьогоднішній ранок, 5 травня, у Запоріжжі став для частини мешканців не надто приємним, адже у водоканалі повідомили про чергові аварійні відключення.

Через порив мережі на пр. Ювілейному, 43 без послуг води залишилися одразу чотири багатоповерхівки — загалом понад тисяча людей.

Так, подачу води вже призупинили за адресами: проспект Ювілейний, 43а та 45, а також вул. Козака Бабури, 3 і 5.

Рекомендуємо

Щоб люди не залишились зовсім “на сухому пайку”, біля будинку на Ювілейному, 43а чергує автоцистерна з питною водою. Можна набрати тару, поки комунальники ліквідують аварію.

У «Водоканалі» обіцяють зробити все якомога швидше та просять вибачення за незручності. Сподіваємось, що до вечора вода знову з’явиться у кранах містян.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів