Сьогоднішній ранок, 5 травня, у Запоріжжі став для частини мешканців не надто приємним, адже у водоканалі повідомили про чергові аварійні відключення.
Через порив мережі на пр. Ювілейному, 43 без послуг води залишилися одразу чотири багатоповерхівки — загалом понад тисяча людей.
Так, подачу води вже призупинили за адресами: проспект Ювілейний, 43а та 45, а також вул. Козака Бабури, 3 і 5.
Щоб люди не залишились зовсім “на сухому пайку”, біля будинку на Ювілейному, 43а чергує автоцистерна з питною водою. Можна набрати тару, поки комунальники ліквідують аварію.
У «Водоканалі» обіцяють зробити все якомога швидше та просять вибачення за незручності. Сподіваємось, що до вечора вода знову з’явиться у кранах містян.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




