Запорізький суд виніс вирок двом зловмисникам 18 та 23 років, які вчинили серію крадіжок на території регіону та навіть погрожували своїм жертвам фізичною розправою.
Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури, передає Запоріжжя24. За даними слідства, серія злочинів сталась влітку минулого року.
Двоє грабіжників тричі вривались до оселі 80-річного пенсіонера у Новослобітці (Запорізький район), який проживає разом із сином, що має інвалідність. Але це не зупинило нелюдів – вони скористались безпорадним станом чоловіків та обікрали їх.
Зловмисники відібрали у потерпілих гроші і погрожували вбивством, якщо вони повідомлять про крадіжку у поліцію. Також провину фігурантів довели й в іншому кримінальному злочині.
В одному зі спальних районів міста обвинувачені побили місцевого жителя та відкрито заволоділи його наручним годинником та смартфоном. Суд врахував всі деталі справи (ч. 4 ст. 186 КК України) та призначив запоріжцям по 8 років ув’язнення кожному.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




