Колишній начальник аварійно-рятувального загону ДСНС у Запоріжжі та п’ятеро його спільників розкрадали відомче (державне, службове) пальне під час повномасштабної війни, а вилучені багатомільйонні прибутки витрачали на власні потреби.
Про це повідомляє прес-служба ДБР, передає Запоріжжя 24. Загальна вартість збитків, завдана посадовцями від їх незаконної діяльності, перевищила 1,6 мільйонів гривень.
Наразі обвинувальні акти стосовно всіх фігурантів направили на розгляд до суду. Їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Тривають масштабні перевірки ДБР.
Рекомендуємо
Фото:











Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




