Рятувальні служби б’ють на сполох, адже за останні два роки у Запоріжжі та області вдвічі зросла кількість людей, які потонули у водоймах.
Якщо у 2022 році було зафіксовано 4 випадки смерті (серед загиблих 1 дитина), то у 2023-му – 14 випадків (серед загиблих 2 дитини), передає Запоріжжя 24.
Цього року на водоймах Запорізької області вже загинули 4 особи. Основною причиною збільшення таких трагедій рятувальники вважають безвідповідальність самих людей.
На сьогоднішній день заборона на купання у водоймах діє у семи регіонах України: Донецькому, Дніпропетровському, Запорізькому, Одеському, Миколаївському, Харківському та Херсонському.
Однак спекотна погода підвищує інтерес до відпочинку і люди, незважаючи на заборону, відпочивають та купаються у необлаштованих місцях. Як наслідок, це призводить до смертельних випадків.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




