У Запоріжжі троє людей отримали грошові компенсації як постраждалі від торгівлі людьми

У Запоріжжі троє людей оформили статус постраждалих від торгівлі людьми – важлива інформація для всіх. Як зазначили в місцевому Департаменті соцзахисту, це не просто папірці, а реальна підтримка та захист, особливо зараз, коли війна загострила всі проблеми.

Що це означає? Цивільні, які опинились у полоні, були на окупованих територіях або примусово вивезені до рф, тепер можуть отримати статус постраждалого, гроші та комплексну підтримку.

Що дає такий статус – це гроші, одноразова виплата у розмірі трьох прожиткових мінімумів. Також доступна підтримка на всі випадки: медична, психологічна, правова, соціальна. Суми на 2025 рік такі:

  • Працездатні — 9084 грн;
  • Діти до 6 років — 7689 грн;
  • Діти 6–18 років — 9588 грн;
  • Люди, які втратили працездатність — 7083 грн.
Рекомендуємо

Статус діє до 2 років (з можливістю продовження ще на рік). Головне: знати свої права і отримувати підтримку реально важливо. Не мовчіть, не соромтесь звертатись за допомогою, адже ваше життя і безпека у ваших руках.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів