У Запоріжжі троє людей оформили статус постраждалих від торгівлі людьми – важлива інформація для всіх. Як зазначили в місцевому Департаменті соцзахисту, це не просто папірці, а реальна підтримка та захист, особливо зараз, коли війна загострила всі проблеми.
Що це означає? Цивільні, які опинились у полоні, були на окупованих територіях або примусово вивезені до рф, тепер можуть отримати статус постраждалого, гроші та комплексну підтримку.
Що дає такий статус – це гроші, одноразова виплата у розмірі трьох прожиткових мінімумів. Також доступна підтримка на всі випадки: медична, психологічна, правова, соціальна. Суми на 2025 рік такі:
- Працездатні — 9084 грн;
- Діти до 6 років — 7689 грн;
- Діти 6–18 років — 9588 грн;
- Люди, які втратили працездатність — 7083 грн.
Статус діє до 2 років (з можливістю продовження ще на рік). Головне: знати свої права і отримувати підтримку реально важливо. Не мовчіть, не соромтесь звертатись за допомогою, адже ваше життя і безпека у ваших руках.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




