У Запоріжжі в багатоповерхівці сталась пожежа: постраждали двоє людей

Пожежа, внаслідок якої постраждали двоє людей, трапилась вчора, 9 травня, в одному з багатоквартирних будинків у Запоріжжі.

Про це повідомили у прес-службі обласного управління ДСНС, передає Запоріжжя 24.

За даними рятувальників, ушкодження внаслідок загоряння оселі отримали 41-річний господар та його 56-річна жінка. Наразі вони перебувають в лікарні під наглядом лікарів.

Рекомендуємо

Через сильне задимлення квартири гасити пожежу рятувальникам довелось в спеціальних апаратах. Причини загоряння з’ясовуються.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів