У Запоріжжі трагічно загинув 17-річний хлопець. Пішов купатися у затоплений кар’єр, стрибнув у воду і більше не виплив. Це місце не призначене для відпочинку, але, на жаль, підлітки часто ігнорують такі попередження.
Хлопця шукали до пізнього вечора, але вже в темряві довелося припинити. Наступного ранку водолази знову вийшли на пошуки – з підводним дроном і спорядженням.
Зрештою, тіло знайшли на глибині близько 10 метрів, за 10 метрів від берега. Далі на місці вже працювали поліція та судмедексперти, проводились огляди.
Це страшна трагедія, яка знову нагадує: купатися можна лише в облаштованих місцях, де чергують рятувальники. Кар’єри, кар’єрні озера, занедбані водойми – це не місце для стрибків у воду.
Там може бути небезпечне дно, глибина, вир чи навіть сміття під водою. Бережіть себе й тих, хто поруч. І завжди говоріть з дітьми — їм здається, що біда трапляється з кимось іншим. Але, як бачимо, це не так.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




