Мешканці Запоріжжя нарешті відчули справжню весну: із 29 квітня погода почала тішити по-справжньому. Повітря з кожним днем стає теплішим, сонце припікає, а небо — здебільшого ясне, без натяку на дощ.
Так, за прогнозами синоптиків, в середу стане ще тепліше — прогріє до +22 градусів. Буде хоч і трохи хмарно, але без опадів. Природа прокидається, і здається, що навіть повітря пахне зеленню.
У четвер стабільно теж передають +22, але небо інколи покриватиметься хмарами. У п’ятницю прогнозують невелике зниження — до +17 градусів, але теж без дощу.
Субота теж порадує чудовою погодою – синоптики передають до +21. Недільна погода ще краща — +22 і легка хмарність. А з 5 по 8 травня температура триматиметься в межах +19…+20°, буде більше хмар, але дощу майже не очікується.
Народний прогноз
А якщо заглянути в народний календар, то кажуть: “Якщо на Ірину (29 квітня) було сонце — літо буде ясне й урожайне”.
Ще одна прикмета: “Якщо перші дні травня теплі — буде добрий урожай огірків і меду”. А ще наші прабабусі вірили: якщо на початку травня роса — до теплого літа.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




