У Запоріжжі знову є питання до якості води. Цього разу проблеми виявили у Вознесенівському районі міста та у Вільнянську. Там провели перевірку 11 зразків питної води.
Дві з них не пройшли тест, адже там зафіксували перевищення санітарно-хімічних норм. Конкретно мова йде про підвищений рівень перманганатної окиснюваності.
Це показник, який свідчить про наявність органічних речовин у воді. Інакше кажучи, вода може містити те, чого там бути не повинно.
Цю інформацію повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Ситуація поки не критична, але, погодьтеся, приємного мало – ми всі хочемо пити чисту воду, а не експериментувати зі своїм здоров’ям.
Сподіваємось, служби відреагують оперативно і з’ясують, у чому причина та як її вирішити. А поки – хто має змогу, краще перестрахуватися й фільтрувати воду або користуватися бутильованою.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




