У Запоріжжі жінка, виходячи з квартири, побачила свого сусіда, який лежав на підлозі й не подавав ознак життя. В паніці жителька багатоповерхівки відразу подзвонила в поліцію.
Правоохоронці прибули швидко й одразу зрозуміли – це не просто нещасний випадок. На тілі 39-річного чоловіка було ножове поранення. Почалися пошуки вбивці.
І довго чекати не довелося. Сусіди розповіли, що напередодні загиблий проводив вечір із 31-річним знайомим. І щось підказувало – саме він може бути причетним.
І справді, менш ніж за годину оперативники помітили його на вулиці. Чоловік вже встиг перевдягнутися, а ніж – викинути у колодязь, сподіваючись, що замете сліди.
Але такі речі не проходять безслідно. Його затримали, і тепер він відповідатиме за скоєне – йому загрожує до 15 років за ґратами.




Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




