У Запоріжжі вандали пошкодили нові автобуси, які тільки виїхали на маршрути

У Запоріжжі новенькі автобуси, які виїхали на маршрут лише місяць тому, вже пошкодили. Хтось «дуже творчий» взяв маркер і розмалював салон. Про інцидент розповіли у прес-службі “Запоріжелектротрансу”.

Йдеться про автобусний маршрут №71, який стартував у серпні й за перший місяць перевіз понад 62 тисячі пасажирів. Його закупили завдяки співпраці міської та обласної влади з міжнародними партнерами.

Але, замість того щоб радіти сучасному транспорту, деякі «герої» вирішили залишити по собі графіті прямо на спинках сидінь і в салоні.

Рекомендуємо

У «Запоріжелектротрансі» кажуть: так, все відчистили, але витратили купу часу й сил, які можна було спрямувати на розвиток транспорту.

І тут головне: транспорт — це спільне майно громади. Він належить нам із вами. І від того, як ми ставимось до нього, залежить, скільки років ці автобуси будуть возити людей чистими й охайними.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів