У Запоріжжі новенькі автобуси, які виїхали на маршрут лише місяць тому, вже пошкодили. Хтось «дуже творчий» взяв маркер і розмалював салон. Про інцидент розповіли у прес-службі “Запоріжелектротрансу”.
Йдеться про автобусний маршрут №71, який стартував у серпні й за перший місяць перевіз понад 62 тисячі пасажирів. Його закупили завдяки співпраці міської та обласної влади з міжнародними партнерами.
Але, замість того щоб радіти сучасному транспорту, деякі «герої» вирішили залишити по собі графіті прямо на спинках сидінь і в салоні.
У «Запоріжелектротрансі» кажуть: так, все відчистили, але витратили купу часу й сил, які можна було спрямувати на розвиток транспорту.
І тут головне: транспорт — це спільне майно громади. Він належить нам із вами. І від того, як ми ставимось до нього, залежить, скільки років ці автобуси будуть возити людей чистими й охайними.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




