У Запоріжжі вчителі будуть отримувати вищі зарплати

Є позитивні новини для вчителів із Запоріжжя — зарплати обіцяють підняти, але чекати доведеться ще мінімум рік. Міністерство освіти вже має готову модель підвищення, але втілити її планують не раніше 2026 року.

Про це 22 травня розповіла заступниця міністра освіти і науки Надія Кузьмичова під час відкриття нової підземної школи в Запоріжжі (вже восьмої за рахунком!).

Що відомо:

– Зараз більшість зарплат вчителям платять не з держбюджету, а за рахунок міжнародної допомоги;

Рекомендуємо

– Тож поки немає стабільного джерела фінансування — про суттєві надбавки можна тільки мріяти;

– У 2025 році оклади залишаться без змін;

– У 2026-му, за сприятливих умов, почнуть поступово зростати.

Ну що ж, поки що вчителям залишається тільки запастись терпінням. А ми продовжимо стежити за обіцянками й тримати вас у курсі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів