У Запоріжжі вчителі, які працюють офлайн, отримали премії до зарплати

У Запоріжжі вчителі, які працюють в класах та проводять офлайн-навчання, вже отримали премії до своєї зарплати. До кінця року їм будуть нараховувати додаткові 25% до основного доходу.

Про це на робочому брифінгу озвучив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. Він зазначив, що перші 2300 вчителів вже отримали доплати за вересень.

Загальна сума цих коштів перевищила 5,7 млн грн. А вчителі з інших громад та обласних шкіл отримають свої вересневі надбавки в жовтні.

Загалом понад 5300 вчителів, які працюють в офлайн-форматі, отримають надбавки на суму 56,4 млн грн. Ці кошти передбачені в міському бюджеті.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів