6 серпня у центрі Запоріжжя відбулося урочисте відкриття Алеї Слави, присвяченої захисникам Маріуполя: вона розташована у сквері між вулицями Верхня та Величара.
Пам’ятний знак став визнанням мужності та відданості військовослужбовців 23 окремої бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України.
Ці герої, які захищали Маріуполь протягом 86 днів в умовах повного оточення ворога, внесли неоціненний вклад у боротьбу за незалежність України, передає Запоріжжя 24.
На урочистостях були присутні рідні військових, які загинули або перебувають у полоні. Алея Слави стала важливим символом пам’яті для містян та всіх українців.
«Ми робимо все можливе для звільнення наших військовополонених і підтримуємо Сили оборони України, щоб наблизити перемогу», – наголосив Іван Федоров, голова Запорізької ОВА.
Відкриття Алеї Слави – це не лише пам’ять про загиблих, а й натхнення для тих, хто продовжує боротися за свободу та незалежність України.
Фото:








Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




