У Запоріжжі відкриють новий молодіжний центр

У Запоріжжі зовсім скоро відкриють Міський молодіжний центр. Тут буде бібліотека, зона для роботи, кухня і тераса для відпочинку. Молодь зможе відвідувати лекції, форуми та клуби за інтересами.

Відкриття планується на середину листопада 2024 року. Цей центр допоможе залучити понад 10 тисяч молодих людей до активної участі в житті міста.

Він буде сприяти розвитку творчих здібностей, здоровому способу життя та підтримці працевлаштування. Центр фінансуватиметься з міського бюджету та за рахунок платних послуг і пожертв.

Зараз завершуються ремонтні роботи в приміщенні для центру, а також вже обрали нових членів Молодіжної ради, яка буде працювати з місцевою владою для підтримки молоді.

Нагадаємо, що у квітні цього року в місті відкрили ще один молодіжний простір під назвою “People.ua”. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів