У Запоріжжі відсвяткували День Збройних Сил України (ЗСУ), об’єднавши захисників і захисниць, ветеранів, представників влади та родини загиблих героїв.
Очільник області Іван Федоров виступив перед нашими захисниками та подякував їм за їхній героїзм:
“Ворог думав, що нас не буде вже за три дні. Але завдяки нашим ЗСУ ми боремося вже третій рік. Запоріжжя — це фортеця, і це заслуга наших захисників”.
Бригадний генерал Олександр Тарнавський звернувся до запорізьких воїнів і волонтерів:
“Запоріжжя подарувало країні багато героїв. Я вдячний кожному, хто боронить нашу землю. Разом ми обов’язково переможемо”.
Секретарка міської ради Регіна Харченко додала:
“Ми не обирали жити під час війни, але вибрали боротися. Завдяки вам, нашим захисникам, Запоріжжя стоїть міцно”.
На святі представники ОВА почесно вручили нагороди військовим. Цей день нагадав, що ми всі завдячуємо нашим Героям, які щодня борються за свободу України.






Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




