Запоріжжя знову під ударом — і цього разу наслідки виявилися серйозними. Ввечері 6 травня російські війська атакували місто аж 13-ма ударними безпілотниками. Зараз відомо, що четверо людей поранені.
Двоє чоловіків — 35 та 49 років — зараз у лікарні, їхній стан середньої тяжкості. Ще двоє отримали допомогу амбулаторно. Це справжнє щастя, що не загинули — хоча масштаби руйнувань вражають.
Повністю зруйновано приватний будинок. Ще 7 багатоповерхівок і 14 приватних осель — з пробитими дахами, вибитими вікнами, розтрощеними дворами. В деяких районах зайнялися пожежі. Постраждало також 10 автомобілів.
Найстрашніше — це нічні кадри рятувальників, які витягують з-під завалів людей. Вдалося врятувати 36-річного чоловіка, 45-річну жінку та ще одного 50-річного чоловіка. Працювали всю ніч — попри загрозу повторної атаки.
Через обстріл без світла залишилися понад 42 тисячі абонентів. Але енергетики буквально героїчно за пару годин усе відновили. Працювали під сирени, вибухи і темряву — і таки змогли.
Зараз ті, хто залишився без даху над головою, можуть звертатися по допомогу. Є телефони гарячої лінії і кол-центру. Постраждалим пільговим категоріям передбачена одноразова допомога — 15 тисяч гривень.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




