У Запоріжжі водій комунального автобуса підробляв проїзні квитки

Уявіть, сідаєте ви в муніципальний автобус, купуєте квиток, а він виявляється підробкою. І ось такий випадок стався в Запоріжжі: водій одного з автобусів продавав пасажирам фальшиві проїзні документи.

Про махінації стало відомо у січні, коли працівники “Запоріжелектротрансу” викрили схему. Матеріали передали до правоохоронців, і ось уже є рішення суду.

Водія оштрафували всього на 510 гривень. До цього додали ще 605,60 грн судового збору. Виходить, він заплатив трохи більше тисячі гривень за продаж фальшивих квитків.

Рекомендуємо

Що цікаво, це вже не перший випадок у Запоріжжі. Торік на маршрутах №72 та 39 також виявили підроблені квитки. В одному автобусі знайшли аж 50 фальшивок у водія та ще вісім у пасажирів.

Що робити, якщо у вас є підозри щодо квитка? У “Запоріжелектротрансі” радять телефонувати на гарячу лінію: (050) 314-65-55. Загалом містяни вважають, що водія покарали несправедливо.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів