ДТП за участі одного легкового автомобіля сталось поблизу одного з мостів обласного центру вранці 13 листопада. Постраждалих внаслідок інциденту, на щастя, немає.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС Запорізької області, передає Запоріжжя24. За даними відомства, водій легковика в один момент не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.
Підняти автомобіль на тверде покриття було складно, адже він знаходився на крутому спуску. Бійці ДСНС за допомогою тросу та спецтранспорту деблокували водія та дістали пошкоджене авто.
Сам водій серйозних травм не отримав. До рятувальної операції залучались п’ять працівників ДСНС та 1 одиниця техніки.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




