У Запоріжжі водій збив школяра: він помер у лікарні

На Прибережній автомагістралі у Запоріжжі сталася трагедія: водій автомобіля «Daewoo Lanos», їдучи від вулиці Української до вулиці Лермонтова, збив хлопця на електросамокаті.

15-річний підліток отримав серйозні ушкодження та був екстрено госпіталізований до медичного закладу. Про ДТП повідомила прес-служба обласного управління поліції, передає Запоріжжя 24.

Потерпілий знаходився в лікарні три дні. Попри старання медиків, врятувати його не вдалось. Поліція вже затримала водія автомобіля та пред’явила йому обвинувачення у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до трагічних наслідків.

Суд заарештував водія з можливістю внесення застави. Відповідно до законодавства, за такий злочин може бути накладено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів