У Запоріжжі сьогодні зранку трапився неприємний та небезпечний інцидент. 72-річна жінка впала у підвал на своєму подвір’ї і не змогла вибратись сама.
Глибина підвалу була близько трьох метрів, і без допомоги рятувальників вона навряд чи змогла б вибратись.
На щастя, рятувальники швидко відреагували. За допомогою лебідки та нош вони витягли жінку на поверхню і передали медикам.
Постраждалу одразу госпіталізували до лікарні. Врятувати жінку вдалося завдяки оперативній роботі п’яти рятувальників та техніки.
Наразі жінка перебуває в лікарні та отримує необхідну медичну допомогу. Її життю нічого не загрожує.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




