У суботу, 17 серпня, у Запоріжжі сталася надзвичайна ситуація, яка могла закінчитися трагедією.
Восьмирічний хлопчик опинився в небезпечній пастці, сидячи на кондиціонері зовні балкону другого поверху житлового будинку. Дитина не змогла самостійно вибратися, і ситуація вимагала негайної допомоги рятувальників.
Про небезпечну ситуацію надійшло повідомлення до Служби порятунку «101», передає Запоріжжя 24. Завдяки професійним діям співробітників ДСНС, дитину швидко зняли з кондиціонера за допомогою драбини.
На щастя, медична допомога не знадобилася, і хлопчика передали батькам цілим і неушкодженим. Для успішного проведення рятувальної операції було залучено п’ять рятувальників та одну одиницю техніки.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




