У Запоріжжі врятували жінку, яка впала у 5-метровий каналізаційний колектор

Ввечері 14 листопада на спецлінію служби порятунку надійшов дзвінок від небайдужих громадян, які повідомили, що у каналізаційному колекторі в одному з районів міста знаходиться жінка.

Виклик був зафіксований о 21:24, передає Запоріжжя24. Бійці ДСНС оперативно прибули на місце інциденту і виявили 36-річну жінку у 5-метровому колекторі.

Виявилось, що вона раптово туди впала, отримала тілесні ушкодження і вибратись фізично звідти не могла.

Рекомендуємо

Рятувальники дістали жінку на поверхню за допомогою спецтехніки та передали на огляд медикам швидкої допомоги.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів