У Запоріжжі вводять заборону на вилов щуки

З 15 лютого в Запоріжжі на час нересту щуки вводять заборону на її вилов. Правило діятиме до кінця березня, і воно стосується всіх водойм області. Про це попереджає обласний рибоохоронний патруль.

Заборона потрібна, щоб захистити рибу під час нересту і переднерестової міграції, коли щука особливо вразлива.

Щука починає нерестувати при температурі води 3-5°C, тому її охорона важлива, щоб зберегти популяцію.

Рекомендуємо

Для тих, хто вирішить порушити заборону, передбачені серйозні штрафи — від адміністративних до кримінальних.

Крім того, браконьєрам потрібно буде сплатити збитки, які вони завдали рибному господарству.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів