У Запоріжжі викрили подружню пару, яка, за даними слідства, готувала теракт проти наших військових. І не просто так — слідчі кажуть, що вони працювали на російські спецслужби.
Уявіть: чоловік із жінкою начебто погодилися на співпрацю з ворогом і зробили саморобну вибухівку.
План був моторошний — закласти її там, де проживають українські військові, і ще встановити поруч телефон з камерою, щоб стежити за їхніми пересуваннями.
Потім зрадники мали дистанційно підірвати пристрій. Затримали росагентів просто на світанку, коли вони вже йшли з вибухівкою до місця, де мали все це зробити.
Зараз обом повідомлено про підозру в замаху на теракт, і суд узяв їх під варту без права внесення застави. Справу ведуть слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




