У Запоріжжі виявили перший випадок нового штаму коронавірусу «Дженні»

У 32-річного жителя Запоріжжя лікарі діагностували новий підвид коронавірусної інфекції, який має незвичну назву «Дженні».

Про це повідомив Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб, передає Запоріжжя24. Вірусологи провели дослідження і дійшли висновку, що «Дженні» з’явився від штаму «Омікрон».

Це одна з мутацій інфекції, яка так само вражає легені, дихальні шляхи та викликає пневмонію. Серед симптомів нового підвиду коронавірусу можна відзначити сильну закладеність носу, кашель, болісні відчуття у грудях та задишку.

Рекомендуємо

Нагадаємо, що за останні 4 місяці 16 жителів Запорізької області померли від ускладнень, викликаних COVID-19.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів