У Шевченківському районі Запоріжжя екоінспектори виявили ще одне стихійне звалище, загальна площа якого складає понад 1000 кв. м.
Про це йдеться в повідомленні Головного Управління екоінспекції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.
Про неприйнятну для екології ситуацію стало відомо міській раді завдяки небайдужим громадянам, які повідомили про звалище через “гарячу лінію”.
Тож комунальним службам наказали повністю прибрати забруднену територію до 5 травня.
Фото:


В чому небезпека стихійних звалищ
Варто зазначити, що великі сміттєві новоутворення спричинюють забруднення землі, підземних вод, сприяють розмноженню комах та гризунів, які є переносниками небезпечних інфекцій.
Неправильне поводження з відходами у сучасному світі призводить до катастрофічно негативних наслідків для нашої екології. А якщо сміттєзвалище піддалось горінню (природному або умисному), це несе найбільшу небезпеку для якості повітря, яким ми дихаємо.
Справа в тому, що дим, який виникає внаслідок горіння сміття, містить у своєму складі оксид азоту, чадний газ, важкі метали та одну з найотрутніших для організму речовин – діоксин. Всі ці речовини здатні викликати у людей онкологію, алергічні спазми та інші важкі захворювання.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




