Чергове стихійне звалище, загальна площа якого складає близько 50 кв. м., виявили на вулиці Сталеварів у одному з районів міста.
Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.
Комунальним службам доручили повністю прибрати забруднену територію до 15 липня. Екологи вкотре закликають громадян відноситись до громадського відпочинку відповідально та викидати сміття лише у відведених для цього місцях.
Також важливу роль у підтримці екології нашого міста відіграє сортування побутових відходів. Для цього у громадських місцях встановлені контейнери, які розділені по категоріях в залежності від виду сміття (пластик, скло, папір і т.д).
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




