У Запоріжжі за розкрадання дизпалива затримали машиністів УЗ

У Запоріжжі правоохоронці затримали кількох працівників АТ “Укрзалізниця”, які розкрадали дизельне пальне та запчастини, що перебували на балансі підприємства.

Подробиці повідомили у прес-службі обласної прокуратури та поліції, передає Запоріжжя 24. Слідчі встановили, що 51-річний працівник УЗ та деякі його підлеглі тривалий час викачували пальне за допомогою насосних пристроїв.

Також чоловіки привласнювали різні прилади та запчастини (паливні фільтри, дорожні листи, номерні знаки і т.д.). В робочих цехах машиністів провели обшуки, де вилучили велику кількість речових доказів, у тому числі понад 3000 доларів готівкою та понад тонну дизпалива в каністрах.

Рекомендуємо

Загальна вартість збитків, яку працівники залізниці завдали державному підприємству, складає понад 1 мільйон гривень. За даними фактами триває досудове розслідування.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів