У Запоріжжі правоохоронці затримали кількох працівників АТ “Укрзалізниця”, які розкрадали дизельне пальне та запчастини, що перебували на балансі підприємства.
Подробиці повідомили у прес-службі обласної прокуратури та поліції, передає Запоріжжя 24. Слідчі встановили, що 51-річний працівник УЗ та деякі його підлеглі тривалий час викачували пальне за допомогою насосних пристроїв.
Також чоловіки привласнювали різні прилади та запчастини (паливні фільтри, дорожні листи, номерні знаки і т.д.). В робочих цехах машиністів провели обшуки, де вилучили велику кількість речових доказів, у тому числі понад 3000 доларів готівкою та понад тонну дизпалива в каністрах.
Загальна вартість збитків, яку працівники залізниці завдали державному підприємству, складає понад 1 мільйон гривень. За даними фактами триває досудове розслідування.
Фото:




Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




