У Запорізькій області, як і в інших регіонах України, спостерігається зростання гострих респіраторних захворювань, у тому числі різних підвидів коронавірусної інфекції.
У зв’язку з цим в обласному центрі відкрили 8 додаткових пунктів, де кожен бажаючий зможе вакцинуватись від COVID-19. Вони розташовані у приватних медичних закладах.
Про це повідомила прес-служба обласного центру контролю та профілактики хвороб, передає Запоріжжя24. За словами заступника керівника установи, наразі в нашому місті фіксується все більше випадків коронавірусу, однак про спалах інфекції мови не йде.
Також в регіоні не планують вводити карантинні обмеження, адже ситуація контрольована. Загалом, на сьогоднішній день, на території Запорізької області працює 35 пунктів вакцинації.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




