У Запоріжжі запроваджується ощадливий режим роботи системи вуличного освітлення

18.06.2024 у Запоріжжі запроваджується ощадливий режим роботи системи вуличного освітлення.

Як повідомила під час апаратної наради, секретар запорізької міської ради, т.в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко, пише Запоріжжя 24, відсьогодні у Запоріжжі горітиме кожна друга світлоточка. Через напружену ситуацію в енергосистемі, у місті запроваджується ощадливий режим роботи системи вуличного освітлення. Крім того, обмежується використання підсвітки фасадів адміністративних будівель комунальної форми власності, а також прилеглої до них території.

Є декілька основних факторів дефіциту електроенергії:

  1. Планові ремонти енергоблоків атомних електростанцій, які необхідно підготувати до осінньо-зимового періоду.
  2. Обмежена пропускна спроможність імпортувати необхідний об’єм електроенергії від наших міжнародних партнерів.
  3. Збільшення споживання електроенергії через спеку.

“Економія електроенергії це спільне завдання кожного українського міста. Сьогодні це не примха, а реагування на виклики. Звертаюсь до містян з розумінням поставитися до цих заходів. Закликаю кожного запоріжця споживати електроенергію дуже й дуже відповідально. Поради дуже прості: за можливості обмежте використання потужних електроприборів. Від кожного з нас залежить наскільки жорсткими будуть графіки відключень”, – підкреслила Регіна Харченко.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів