18.06.2024 у Запоріжжі запроваджується ощадливий режим роботи системи вуличного освітлення.
Як повідомила під час апаратної наради, секретар запорізької міської ради, т.в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко, пише Запоріжжя 24, відсьогодні у Запоріжжі горітиме кожна друга світлоточка. Через напружену ситуацію в енергосистемі, у місті запроваджується ощадливий режим роботи системи вуличного освітлення. Крім того, обмежується використання підсвітки фасадів адміністративних будівель комунальної форми власності, а також прилеглої до них території.
Є декілька основних факторів дефіциту електроенергії:
- Планові ремонти енергоблоків атомних електростанцій, які необхідно підготувати до осінньо-зимового періоду.
- Обмежена пропускна спроможність імпортувати необхідний об’єм електроенергії від наших міжнародних партнерів.
- Збільшення споживання електроенергії через спеку.
“Економія електроенергії це спільне завдання кожного українського міста. Сьогодні це не примха, а реагування на виклики. Звертаюсь до містян з розумінням поставитися до цих заходів. Закликаю кожного запоріжця споживати електроенергію дуже й дуже відповідально. Поради дуже прості: за можливості обмежте використання потужних електроприборів. Від кожного з нас залежить наскільки жорсткими будуть графіки відключень”, – підкреслила Регіна Харченко.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




