21 липня працівники поліції Вознесенівського району затримали 19-річного місцевого мешканця, який не лише порушив правила комендантської години у військовий час, а й вчинив неправомірні дії у відношенні поліції.
Про це повідомляє Запоріжжя24 з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції Запорізької області.
За даними слідства, патрульні помітили нетверезого хлопця о 01:30, поблизу площі Маяковського, та відвезли його у поліцейський відділок для складання адміністративного протоколу.
У будівлі поліції молодик почав неадекватно себе поводити, нецензурно висловлювався та наніс одному з правоохоронців удар по обличчю.
В результаті на запоріжця відкрили вже кримінальну справу за ч. 2 ст. 345 КК України. Санкція даної статті передбачає виправні громадські роботи (2 роки), або арешт на 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




