У Запоріжжі затримали 19-річного п’яного дебошира, який побив працівника поліції

21 липня працівники поліції Вознесенівського району затримали 19-річного місцевого мешканця, який не лише порушив правила комендантської години у військовий час, а й вчинив неправомірні дії у відношенні поліції.

Про це повідомляє Запоріжжя24 з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції Запорізької області.

За даними слідства, патрульні помітили нетверезого хлопця о 01:30, поблизу площі Маяковського, та відвезли його у поліцейський відділок для складання адміністративного протоколу.

Рекомендуємо

У будівлі поліції молодик почав неадекватно себе поводити, нецензурно висловлювався та наніс одному з правоохоронців удар по обличчю.

В результаті на запоріжця відкрили вже кримінальну справу за ч. 2 ст. 345 КК України. Санкція даної статті передбачає виправні громадські роботи (2 роки), або арешт на 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів