У Запоріжжі патрульні зловили водія, який, схоже, вирішив побити всі рекорди з нетверезого кермування. 34-річний чоловік на ВАЗ 2107 їхав так, що поліція не могла його не зупинити.
Результат був позитивний і шокував навіть патрульних – 3,21 проміле. Це у 16 разів більше за норму!
Але найгірше – що даного водія вже раніше затримували на п’яному водінні та навіть позбавили прав. Поліцейські довго не думали: склали на нього одразу три адмінпротоколи, відсторонили від керування, а його автівку евакуювали.
Але якщо людина не розуміє після першого покарання, чи подіє на нього друге? Як би там не було, висновки робити всім нам: алкоголь і кермо – речі несумісні.
Якщо вже випили – залиште авто вдома, замовте таксі або пройдіться пішки. Це може врятувати ваше та чиєсь життя.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




