У Запоріжжі затримали крадія смартфонів: за серію злочинів його засудили до 8 років

У Запоріжжі затримали 33-річного місцевого жителя, який вже потрапляв в поле зору правоохоронців та відбував покарання за різні злочини. Цього разу фігурант отримав покарання за серію крадіжок у місті.

Черговою жертвою колишнього в’язня стала пенсіонерка, передає Запоріжжя24 з посиланням на прес-службу ГУНП Запорізької області.

Потерпіла розповіла, що напередодні до неї на вулиці підійшов незнайомець, який запропонував допомогти розібратись у смартфоні. Жінка погодилась і тоді шахрай підмінив її гаджет на інший, який раніше викрав у свого знайомого.

Рекомендуємо

Коли бабуся помітила викрадення телефону, то звернулась до поліції. Так оперативники вийшли на слід злочинця і з’ясували, що він причетний й до інших крадіжок. Чужі телефони обвинувачений збував на одному з місцевих ринків.

В результаті за повторні злочини запоріжця, який до останнього заперечував свою вину, засудили до восьми років позбавлення волі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів