У Запоріжжі кіберполіція викрила злочинне угрупування, працівники якого пропонували неіснуючу роботу за кордоном і збагачувались за рахунок передплат за вакансії.
За попередніми даними слідства, шахрайську схему організував 42-річний місцевий житель. Він та його двоє спільників координували діяльність так званих “менеджерів по роботі з клієнтами”.
Свої послуги аферисти рекламували в мережі Інтернет, передає Запоріжжя 24 з посиланням на прес-службу обласного управління поліції.
Люди, які ставали жертвами шахраїв, перераховували передоплату у розмірі від 14 000 до 28 000 гривень в залежності від типу роботи, яка пропонувалась. Після отримання грошей так звані рекрутери переставали виходити на зв’язок з реальними клієнтами.
Загальна сума збитків, яку аферисти завдали людям, перевищила 600 тис. грн. Серед ошуканих – понад 20 осіб. Поліція вже провела обшуки за місцями “роботи” та проживання фігурантів. Наразі триває досудове розслідування.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




