У Запоріжжі затримали трійцю паліїв, які нищили автівки ЗСУ (відео)

У Запоріжжі затримали двох дівчат та хлопця, які за тиждень встигли підпалити три автівки українських військових. Тепер їм загрожує до 10 років тюрми.

За інформацією поліції, все почалося з того, що 19-річна дівчина, завербована росіянами, отримала завдання спалювати машини військових.

Вона залучила до цього свого хлопця та подругу. Хлопець підпалював машини, а подруга знімала все на відео.

Рекомендуємо

Вони діяли з 18 по 23 січня у Дніпровському районі міста. Паліїв затримали на місці події 23 січня.

У їхніх телефонах виявили докази співпраці з ворогом, а вдома знайшли порожні ємності з-під займистих речовин і маски.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів