У Запоріжжі поліція викрила 43-річну жінку, підозрювану у торгівлі небезпечними і забороненими психотропними речовинами.
Під час обшуків у її помешканні, проведених 15 жовтня, було вилучено близько 35 грамів метамфетаміну та альфа-PVP.
Про результати обшуків повідомили в обласному Управлінні поліції по боротьбі з наркозлочинами, передає Запоріжжя 24.
Також у помешканні фігурантки виявили банківські картки, чорнові записи, смартфони і грошові кошти різної валюти: 5500 доларів США, 100 євро та 172 тисячі гривень.
Вилучені наркотики направили на дослідження, а жінці оголосили про підозру у незаконному виготовленні та збуті наркотиків. На неї чекає суворе покарання.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




