У Запоріжжі затримали жінку, яка торгувала небезпечними наркотиками

У Запоріжжі поліція викрила 43-річну жінку, підозрювану у торгівлі небезпечними і забороненими психотропними речовинами.

Під час обшуків у її помешканні, проведених 15 жовтня, було вилучено близько 35 грамів метамфетаміну та альфа-PVP.

Про результати обшуків повідомили в обласному Управлінні поліції по боротьбі з наркозлочинами, передає Запоріжжя 24.

Рекомендуємо

Також у помешканні фігурантки виявили банківські картки, чорнові записи, смартфони і грошові кошти різної валюти: 5500 доларів США, 100 євро та 172 тисячі гривень.

Вилучені наркотики направили на дослідження, а жінці оголосили про підозру у незаконному виготовленні та збуті наркотиків. На неї чекає суворе покарання.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів