Підземні школи можуть з’явитись в обласному центрі до 1 вересня 2024 року. Про це повідомив новопризначений очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
За словами посадовця, підземні навчальні класи дозволять повністю перевести дітей на офлайн-навчання. Передбачається, що їх побудують в різних районах міста, а всі роботи планують розпочати до травня 2024 року.
Наразі ОВА, спільно з Департаментом освіти міської ради, розробляє план щодо створення безпечного освітнього процесу на території Запоріжжя. До реалізації програми будуть залучені й міжнародні інвестори.
Читайте також: У Запоріжжі побудують першу підземну школу площею 2000 кв.м.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




