Запорізькі лікарі, незважаючи на війну та неспокійний військовий стан, продовжують робити надскладні операції та рятувати пацієнтам життя.
Так, нещодавно в обласній лікарні медики трансплантували нирку 37-річному мешканцю Вільнянського району, в якого розвинулась серйозна ниркова недодстатність.
Чоловік потребував пересадки життєво важливого органу, а донором погодилась стати його 69-річна матір. Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної клінічної лікарні, передає Запоріжжя 24.
За словами лікарів, операція тривала близько трьох годин і закінчилась, на щастя, успішно. Наразі сам пацієнт та його донор одужують і почуваються стабільно добре. Варто зазначити, що це перша складна операція у 2024 році, яку провели запорізькі лікарі.
Фото:





Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




