У Запоріжжі сьогодні сталася страшна трагедія — у Комунарському районі з вікна дев’ятого поверху випала жінка. Все сталося на вулиці Олімпійській. На жаль, шансів вижити у неї не було.
Жінка загинула на місці від отриманих травм. Що саме трапилось — поки невідомо. Чи це був нещасний випадок, чи, можливо, самогубство — зараз з’ясовують слідчі.
На місці працюють правоохоронці та медики, які намагаються розібратись в усіх деталях. Сумно й страшно, коли життя обривається отак раптово.
Сподіваємось, згодом буде більше інформації від правоохоронців. А поки — бережіть себе і тих, хто поруч.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




