У неділю, 21 липня, мешканці Запоріжжя влаштували 14-й мирний мітинг, присвячений на підтримку наших захисників, які вже майже три роки перебувають на фронті без відпочинку.
В акції протесту взяли участь рідні військовослужбовців, передає Запоріжжя 24. Люди вимагають від оборонного штабу демобілізації чоловіків, які були позбавлені відпустки та зустрічі зі своїми родинами.
Командири військових бригад пояснюють, що не можуть демобілізувати навіть поранених бійців, адже їх немає ким замінити. На мітинг прийшли, переважно, дружини військових та матері.
Варто зазначити, що це вже 14-й пікет у Запоріжжі, пов’язаний з демобілізацією військових. Вперше мирний мітинг під стінами ОВА відбувся в жовтні 2023 року. Фото з місця подіїі опублікували журналісти Суспільного:






Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




