Запоріжці цього року справді тримають фінансовий фронт. Від самого початку 2025-го наше місто вже спрямувало півтора мільярда гривень для наших захисників.
У податковій підрахували: за сім місяців вийшло 1 мільярд 472 мільйони гривень військового збору — і це на цілих 20% більше, ніж торік.
А липень взагалі побив рекорди: майже 230 мільйонів за один місяць, що на 51 мільйон перевищує минулорічний показник.
І це ще не все. Якщо глянути на загальну картину, то запорізькі платники податків з початку року вже наповнили бюджети всіх рівнів більш ніж на 16 мільярдів гривень.
Тож наш тил працює не менш потужно, ніж фронт — і саме завдяки такій підтримці ми крок за кроком наближаємо перемогу над ворогом.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




