У Запоріжжі зібрали рекордну суму для ЗСУ – 1,5 млрд грн

Запоріжці цього року справді тримають фінансовий фронт. Від самого початку 2025-го наше місто вже спрямувало півтора мільярда гривень для наших захисників.

У податковій підрахували: за сім місяців вийшло 1 мільярд 472 мільйони гривень військового збору — і це на цілих 20% більше, ніж торік.

А липень взагалі побив рекорди: майже 230 мільйонів за один місяць, що на 51 мільйон перевищує минулорічний показник.

Рекомендуємо

І це ще не все. Якщо глянути на загальну картину, то запорізькі платники податків з початку року вже наповнили бюджети всіх рівнів більш ніж на 16 мільярдів гривень.

Тож наш тил працює не менш потужно, ніж фронт — і саме завдяки такій підтримці ми крок за кроком наближаємо перемогу над ворогом.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів