У Запоріжжі з липня змінюються правила компенсацій за безоплатне житло для переселенців. І це дуже позитивна новина. Тепер все буде набагато простіше: жодних чеків, звітів чи купи паперів — усе оформлюватиметься через Пенсійний фонд.
Справжня цифровізація, нарешті. Компенсацію заклади, які приймають ВПО, отримуватимуть щомісяця — до 10 числа. Сума залежатиме від норм споживання житла, комуналки і твердого палива.
І це стосується як державних, так і приватних закладів. А ще держава закриє борги за період із січня по квітень 2025 року.
Для цього просто треба подати до соцзахисту інформацію про кількість переселенців, які жили у закладі, і суму заборгованості. Раніше всім цим займалося Мінреінтеграції, тепер — Міністерство соцполітики.
Кажуть, з Пенсійним фондом буде і швидше, і зручніше. Побачимо, як відбуватиметься на практиці, але поки все звучить як крок у правильному напрямку.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




