У Запорізькій міській лікарні №8 завершили реконструкцію паліативного відділення, де перебувають невиліковно хворі пацієнти.
Повноцінна медична допомога надається їм у стаціонарному режимі, передає Запоріжжя24. За словами адміністрації лікарні, палати відповідають усім стандартам та вимогам МОЗ.
Реконструкція медустанови виконувалась за кошти міського бюджету. Окрім стаціонару, в лікарні доступна й мобільна (пересувна) бригада допомоги.
У паліативному відділенні є не лише кімнати для догляду за пацієнтами (санвузли, їдальня тощо), а й приміщення для проведення духовних та психологічних сеансів. Фото:





Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




