У понеділок, 19 серпня, у Запоріжжі та Запорізькій області буде запроваджено графік погодинних відключень (ГПВ) електроенергії.
Це рішення прийнято НЕК «Укренерго» через дефіцит в енергосистемі та спекотну погоду, передає Запоріжжя 24. Графік відключень передбачає вимкнення електроенергії для IV черги споживачів у вечірній час, з 17:00 до 21:00.
Щоб дізнатися, які саме адреси будуть відключені, жителі Запорізької області можуть скористатися спеціальним посиланням від обленерго, де вказані адреси кожної черги.
Енергетики нагадують, що графік відключення необхідний для стабілізації енергопостачання у регіоні та запобігання аварійним ситуаціям у періоди максимального навантаження на мережу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




