У Запорізькій області 19 серпня діятиме графік відключення світла

У понеділок, 19 серпня, у Запоріжжі та Запорізькій області буде запроваджено графік погодинних відключень (ГПВ) електроенергії.

Це рішення прийнято НЕК «Укренерго» через дефіцит в енергосистемі та спекотну погоду, передає Запоріжжя 24. Графік відключень передбачає вимкнення електроенергії для IV черги споживачів у вечірній час, з 17:00 до 21:00.

Щоб дізнатися, які саме адреси будуть відключені, жителі Запорізької області можуть скористатися спеціальним посиланням від обленерго, де вказані адреси кожної черги.

Рекомендуємо

Енергетики нагадують, що графік відключення необхідний для стабілізації енергопостачання у регіоні та запобігання аварійним ситуаціям у періоди максимального навантаження на мережу.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів