У Запорізькій області без світла залишаються понад 3700 споживачів

Запорізькі енергетики продовжують виконувати свої обов’язки. Станом на 18 жовтня, внаслідок бойових дій на прифронтових територіях Запорізької області залишаються без електрики 3731 споживач.

Вчора ситуація з енергопостачанням залишалася стабільною. Цю інформацію надала прес-служба «Запоріжжяобленерго».

Не було нових пошкоджень через обстріли з боку російських військ. Значних технологічних порушень в електромережах підконтрольної частини Запорізького краю також не зафіксовано.

Рекомендуємо

Мешканці регіону дякують енергетикам за важку працю, яку вони виконують в умовах війни та ризикують власним життям, аби відновити світло жителям прифронтових районів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів