Запорізькі енергетики продовжують виконувати свої обов’язки. Станом на 18 жовтня, внаслідок бойових дій на прифронтових територіях Запорізької області залишаються без електрики 3731 споживач.
Вчора ситуація з енергопостачанням залишалася стабільною. Цю інформацію надала прес-служба «Запоріжжяобленерго».
Не було нових пошкоджень через обстріли з боку російських військ. Значних технологічних порушень в електромережах підконтрольної частини Запорізького краю також не зафіксовано.
Мешканці регіону дякують енергетикам за важку працю, яку вони виконують в умовах війни та ризикують власним життям, аби відновити світло жителям прифронтових районів.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




