У Запорізькій області в спеку великогабаритний транспорт призупиняють – фурам доведеться перечекати під +28°C на узбіччях. Усе через те, що висока температура буквально «плавить» асфальт.
Тож кожен зайвий тоннаж – це мінус ще кілька років життя дорозі. Тепер, коли на термометрах більше +28°C, з 08:00 до 20:00 на трасах державного значення вводяться обмеження руху для вантажівок масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн.
Заборону ввели офіційно, тож на дорогах вже з’явилися відповідні знаки. Де можна перечекати? Для цього передбачені спеціальні стоянки вздовж доріг і біля об’єктів дорожнього сервісу. Тож водії фур можуть спокійно зробити паузу – і не тільки задля доріг, а й для власної безпеки.
Але є й винятки. Заборона не стосується спецтранспорту: той, що займається ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, перевозить швидкопсувні продукти, тварин, небезпечні вантажі, а також усе, що пов’язано з обороною країни – може їхати, незважаючи на температуру.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




